Аграрний тиждень. Україна
» » Новий кадастр зменшив масштаби корупції, – Світовий банк
» » Новий кадастр зменшив масштаби корупції, – Світовий банк

  Новий кадастр зменшив масштаби корупції, – Світовий банк


  Світовий банк визнав український земельний кадастр одним із найдосконаліших в світі. Про це йдеться в відеоповідомленні установи http://www.worldbank.org/uk/news/video/2017/11/15/ukraine-new-cadaster-helps-reduces-corruption на честь 25-ти річного партнерства Світового банку з Україною. 

  Як відзначають експерти Світового банку, новий державний земельний кадастр був розроблений відповідно до найкращих світових стандартів та зменшив вартість реєстрації земельних ділянок на 2/3 за рахунок скорочення часу реєстрації та зменшення масштабів корупції. Відзначається, що час реєстрації скоротився із декількох днів до 21 хвилини в середньому та зводиться до одного візиту до центру реєстрації.

  Нагадаємо, що електронний Державний земельний кадастр був запущений в 2013 році, відкривши доступ до Національної кадастрової системи. В 2015 році на базі Держземкадастру почали впроваджуватись електронні послуги, зробивши сервіс більш прозорим та зручним. Конвертація відомостей про земельні ділянки в електронний формат зробила можливим переведення в онлайн частини процедур, усунувши чиновника від їх виконання, та зменшивши можливості для корупції.

   

   

  Прес-служба Держгеокадастру


  Схожі новини
 • Держзембанк завершив рік зі збитками
 • Адмінпослуги у сфері земельних відносин подешевшають майже на 30%
 • Державний земельний банк буде створено як окрему установу із статутним капі ...
 • Поземельна книга не гарантує права українських громадян
 • Верховна Рада прийняла закон "Про державний земельний кадастр"

 • Додати комментар

  Забороняється використовувати не нормативну лексику, принижувати інших користувачів, розміщувати посилання на сторонні сайти, та додавати рекламу в коментарях.

Фотозвіти
Новини техніки
Рослинництво
500% рентабельности
1
02 листопада

500% рентабельности

Тваринництво
Відео