Аграрний тиждень. Україна
» » Вирощування зелені може давати до 500% рентабельності
» » Вирощування зелені може давати до 500% рентабельності

  Вирощування зелені може давати до 500% рентабельності


  Рентабельність вирощування зелені дуже висока, у найсприятливішому випадку вона може доходити до 500%, інформує ресурс «Бізнес в Україні 2018».

  Фахівці зазначають, що зелень затребувана на ринку, на неї є попит круглий рік. При цьому найбільший дохід можна отримати в міжсезоння.

  Вкладення в такий бізнес відносно невисокі, можна починати з кількох тисяч гривень. Для «зеленої» справи знадобиться приміщення, земельна ділянка або теплиця.

  Поточні витрати — це посівний матеріал, ящики і коробки, добрива, електроенергія для освітлення, транспортні витрати. Сума цих витрат для одного невеликого приміщення (до 60 кв. м) складе від 6400 грн. З цієї ж кімнати вдасться отримати 600 кг зелені, наприклад, цибулі.

  При оптовій ціні 20 грн/кг виручка сягне 12 000 грн, а прибуток — 5600 грн.

  Якщо дозволяють кліматичні умови, можна вирощувати зелень в теплиці. Але це додаткові витрати на будівництво чи її придбання.

  Ще один варіант – гідропонна установка. Тоді зелень вирощується в живильному розчині.

  Також привабливий спосіб — вирощування зелені в маленьких горщиках і продаж разом з ними. Така зелень добре виглядає і коштує дорожче, ніж зелень у пучку.

  Нагадаємо, нині вітчизняні виробники закривають потреби українського ринку в зелені лише на 15%. Не більше 5 підприємств вирощує зелень протягом всього року.

   

   

  https://agroday.com.ua


  Схожі новини
 • Обсяг споживання тепличних культур у наступні 5 років збільшиться в 3-5 раз ...
 • Зелень на продаж - вигідний бізнес
 • Хай-тек фермерство: світлодіоди замість сонця
 • «НІБУЛОН» годує співробітників овочами з власного городу
 • В Україну завезли партію зараженої петрушки та кропу

 • Додати комментар

  Забороняється використовувати не нормативну лексику, принижувати інших користувачів, розміщувати посилання на сторонні сайти, та додавати рекламу в коментарях.