Аграрний тиждень. Україна
» » Чікбуст – підтримка з першого дня життя
» » Чікбуст – підтримка з першого дня життя

  Чікбуст – підтримка з першого дня життя  Приємно констатувати, що чисельність поголів’я птиці в Україні невпинно зростає й дає відбій усім кризам. До речі, наша «крилата в пір’ях армія” цього року досягла поголівя у 109,305 млн. голів. А це майже на десятину більше, ніж торік. Віднедавна і великі, й маленькі господарі чудово розуміють: птицю вирощувати вигідно й прибутково.

  Але, щоб не згрішити й потім не пошкодувати, треба вибрати здорових курчат, дотримуватися правильного раціону їх годування і догляду.

  Який же сучасний продукт здатен забезпечити повноцінний розвиток поголів’я, ріст, продуктивність птиці? Їх чимало. Але далеко не всі дають очікуваного ефекту.

  А от результати використання Чікбусту красномовно свідчать, що саме цей продукт можна додавати до раціону птиці з перших днів життя й бути спокійними. Чікбуст використовується для, так би мовити, старту молодняка курей-несучок, бройлерів, індиків, качок, гусей, тобто для підвищення імунітету птиці, запобігання стресів, зокрема, і під час транспортування.

  А головне, щоб молодняк обраного вами виду птаства гарно розивався, мав енергію, був рухливим і радував усіх своїм співом і поведінкою. Пригадайте тоді відомий вислів «у здоровому тілі – здоровий дух». Та й хіба споглядання за здоровими курочками, індичками, гусочками не викликають у вас почуття гордості за вашу невтомну працю? Ото ж воно! 

  Стати міцними вашим пташенятам допоможе Чікбуст. Бо до його складу входить високозасвоюваний концентрований білок, амінокислоти, глюкоза, органічні кислоти, мананоолігосахариди, екстракти водоростей, мікроелементи та ціла низка вітамінів і речовин, які так потрібні птиці.

  Назва активно-дiючих речовин

  Кiлькiсть

  Сирий білок, %

    21,00

  Жир, %

      1,70

  Попел, %

  4,50-5,00

  Сира клітковина, %

      2,30

  Якщо вам знадобиться транспортувати птицю, то найкраще використовувати наступне дозування, для кращої регідрації додаючи 6-10% води. Скажімо, на одне курча (чи іншу птицю), що тільки виклюнулося, - 1-2 г речовини. Після прибуття на птахоферму чи ваше обійстя – кожному курчаті протягом перших 24 годин потрібно 5-10 г продукту.

  Чікбуст можна придбати в оригінальних пакетах вагою 5 кілограмів. Далі все просто. Додайте 500 мл води (10%). Перемішайте. І суміш готова для використання.

  Особливими достоїнствами Чібусту є відсутність протипоказань та застережень при використанні. Не виявлено також взаємодії з іншими засобами. Термін придатності продукту - 14 місяців. І краще зберігати його в сухому темному місці при температурі від 0 до +30 градусів.

  Виробляє цей поживний для птиці продукт відома й авторитетна у світі французька компанія «Ньюборн Енімал Каре».

  Залишається побажати смачного вашим дзобатим вихованцям. А вам – успіху у бізнесі!


  Схожі новини
 • У 2012 році реалізація худоби та птиці у живій вазі зросла на 2,2%
 • Сільськогосподарська водоплавна птиця в Україні
 • Віктор Слаута: питання недопущення імпорту низькоякісної продукції та контр ...
 • Шлях «Птахопрому» до племзаводів
 • Держава розвинутого птахівництва

 • Додати комментар

  Забороняється використовувати не нормативну лексику, принижувати інших користувачів, розміщувати посилання на сторонні сайти, та додавати рекламу в коментарях.