Аграрний тиждень. Україна
» » ІНВЕСТИЦІЇ В МІНЕРАЛИ
» » ІНВЕСТИЦІЇ В МІНЕРАЛИ

  ІНВЕСТИЦІЇ В МІНЕРАЛИ  Існуєнизкаактуальних тез, які важливо знати для максимальної ефективності з утримання великої рогатої худоби. Зокрема, мінерали потрібні для імунітету, росту, продуктивності, відтворення, загального здоров’я та кондиції. Які мінерали потрібні та в якій кількості – розповідає технічний директор по ВРХ групи компаній «АгроВет Атлантик» Пітер ван Дорен.

   

  Фосфор

  Чи коровам потрібен фосфор і в якій кількості? Важливо використовувати певну норму фосфору в раціоні й бажано не перебільшувати, бо цей мінерал є шкідливим для навколишнього середовища.

  Зокрема, у годівлі ВРХ фосфор є потужним антагоністом, що обмежує розвиток певних елементів корму і блокує засвоєння кальцію в організмі.

  Рекомендована норма споживання фосфору для ВРХ -0,38% на кг СР.

  Кобальт

  Ще один важливий елемент у годівлі тварин – кобальт. Його необхідність для жуйних тварин зумовлена тим, що кобальт є обов’язковим елементом для виробництва вітаміну В12 в рубці. Крім того, кобальт збільшує розщеплювання в рубці фуражу низької якості та впливає на популяцію бактерій. Дефіцит кобальту в організмі корови спричиняє низку проблем, а саме: погане відтворення, зниження споживання корму й продуктивності. Саме тому кобальт потрібно згодовувати додатково, адже його кількість укормах є недостатньою.

  Магній

  Цей мінерал відомий як важливий елемент у травленні вже понад 90 років. Зокрема, бактеріїрубця ВРХ використовують магній для перетравлення клітковини. На жаль, корови не депонують його в організмі, тому забезпечення магнієм цілком залежить від надходження з кормом. Бо нестача магнію викликає тетанію (судоми).

  Отже, раціон корови повинен містити правильну норму магнію в залежності від періоду.

  Пізній сухостій – близько 0,35% загального Mg в раціоні для забезпечення пасивної абсорбції та врахування зниженого споживання СР перед отеленням. Також ця норма попереджує гіпокальцемію.

  У період лактаціїкорова має споживати 0,25% Mg.Потрібно більше приділяти уваги тваринам пізнього сухостою та новотільним коровам, адже достатня кількість магнію повинна споживатися й поглинатися ними кожного дня. До того ж, молоко вбирає більшу частину магнію, а низький його рівень збільшує ризик виникнення молочної лихоманки.

   

  Пітер ван Дорен, технічний директор з ВРХ ГК «АгроВет Атлантик», експерт світового рівня з годівлі ВРХ

   

   

  Схожі новини
 • Воркшоп: «Протеїнове живлення молочних корів: як це насправді працює».
 • Відлучення поросят: нові підходи для зменшення стресу
 • Основа продуктивності
 • Досягти максимальної ефективності
 • Організація повноцінної годівлі високопродуктивних корів

 • Додати комментар

  Забороняється використовувати не нормативну лексику, принижувати інших користувачів, розміщувати посилання на сторонні сайти, та додавати рекламу в коментарях.

Аграрний тиждень. Україна

Всеукраїнський діловий журнал «Аграрний тиждень. Україна» створений з метою достовірного і своєчасного висвітлення об’єктивної інформації про реальний стан і роботу аграрного сектору України.


Журнал розрахований на власників, керівників і фахівців господарств і переробних підприємств; обласні та районні адміністрації, головні управління агропромислового розвитку; вищі учбові заклади аграрного напрямку I-IV ступенів акредитації, представників галузевих об’єднань і організацій, фермерів, і виходитиме за їх інформаційної підтримки.© 2007-2018 журнал "Аграрний тиждень. Україна"

МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов
«    Жовтень 2018    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031